Hakkımızda

Yılların Tecrübesi ve Birikimiyle

Keyvan Makina

KEYVAN MAKİNA 2007 YILININ İLK AYINDA ELVAN KEYVAN ADINA KURULMUŞTUR. GEÇEN BU ZAMAN İÇERİSİNDE TEKNOLOJİK MAKİNA PARKURU ARTIRMIŞ KAPASİTE ARTIRIMI YAPMIŞ İSTEDİĞİ MÜŞTERİ VE İŞ HEDEFİNE ULAŞMIŞTIR. 2010 YILININ SONUNDA KEYVAN MAKİNA VİDA İMALATI MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİC LTD. ŞİRKETİ OLARAK YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR.

Türkiye de sanayi sektörünün beyni olan makineciler ve yan sanayi ürünleri kavramında sabit iş düşüncesinin dışına çıkmak isteyen KEYVAN MAKİNA dünya çapında Türkiye’nin adını duyurmak için adım adım ilerlemektedir.Firmamız kurulduğu günden bu yana kapasitesini % yüzden daha fazla artırarak ve daha geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için tüm imkânlar kullanılmaktadır.

Çap 8 mm den başlayarak istenilen çapı boy ve hatve sınırı olmaksızın (1 modülden 80 modüle kadar vida) (1 mm den 2.000 mm ye kadar hatve yürütme imkanımız vardır. Ağız sayısı 120 ile sınırlıdır.

Her türlü makine hareket vidaları yapılmaktadır. Kısaca bazı çalışma alanlarımızdaki sektörler -Sanayi makineleri, mermer makineleri, marangoz makineleri, tekstil makineleri, gıda makineleri, inşaat makineleri,plastik makineleri, paketleme makineleri ,asansör vidaları, torna, borvenk, freze ve daha bir çok alanda kullanılarak özel amaçlı vidalar yapılmaktadır.

Temsilciye Bağlan